Falcı Gacı

iOS için Kahve Falı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.7 MB
  • Version 1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Deniz Cakir
Falcı Gacı uygulaması; fal tutkunu olan, kahve keyfini fal keyfi ile sonlandırmak isteyen kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiştir.

Falcı Gacı uygulaması; fal tutkunu olan, kahve keyfini fal keyfi ile sonlandırmak isteyen kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiştir.

Kolay kullanım özelliğine sahip olan oldukça kullanışlı bir menü ile geliştirilmiş olan, şık ve göz alıcı bir tasarıma sahip olan ara yüzü ile dikkat çeken Falcı Gacı uygulamasını, iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza sadece indir butonuna basarak çok kolay şekilde yükleyebilirsiniz.

Kahveler içildi, fallar kapatıldı. Ancak fal bakacak kimse yok. İşte tam bu sırada keyfinizi tamamlayabilmenizi sağlayacak olan Falcı Gacı uygulaması çağrınıza yetişiyor. Falcı Gacı uygulamasında alanında uzman ve deneyimli falcılardan oluşan bir ekip bulunuyor. Fincanınızın farklı açılardan net görünen resimlerini çekin ve Falcı Gacı' ya gönderin. Falcı Gacı' daki falcılar fincanınızı inceleyerek size ayrıntılı ve açıklayıcı şekilde dal yorumunuzu yaparak ister telefonunuza mesaj olarak gönderecek, sterseniz de mail olarak gönderecekler. En güvenilir falcıların sizin de falınızı yorumlamasını istiyor iseniz Falcı Gacı uygulamasını iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyin.

Falcı Gacı indir